Informator dla uczestnika

informator23

Zachęcamy do zapoznania się najważniejszymi informacjami dotyczącymi uczestnictwa w biegu 10 Nocna Recordowa Piątka i w biegu 20 Recordowa Dziesiątka

Przeczytajcie dalszą część newsa, życzymy wam powodzenia w weekendowym bieganiu. W stworzenie tych dwóch biegów włożyliśmy ogrom pracy i serca aby start zarówno na dystansie 5 kilometrów jak i 10 kilometrów był czym wyjątkowym!

Powodzenia życzy cały RECORDOWA TEAM!

PRZED BIEGIEM

NAWIGACJA DO BIURA ZAWODÓW TUTAJ:

Pamiętajcie o godzinach pracy biura i odbiorze pakietów;)Kierujcie się na ul. Krańcowa 98, Poznań. Nawigacja tutaj KLIKNIJ

biurozawodów24

Trasa sobotniego biegu Nocna Recordowa Piątka – START 18:00 przy tzw. źródełko koło restauracji 3 kolory na ul. Wiankowa 3.

NOCNA TRASA 24

Trasa biegu Recordowa Dziesiątka – START 12:00 z ul. Abpa Baraniaka na wysokości Park Hotel.

UWAGA: BARDZO PROSIMY nie zakłócać pracy Park Hotel zlokalizowanego przy starcie. Dotyczy to wykorzystywania holu hotelu jako szatnię czy korzystania z hotelowych toalet.

W drodze na start od szatni w których są toalety, dla uczestników zorganizowano jeszcze 3 miejsca z toaletami. Dwa kolejne miejsca w tzw. zielonych trybunach oraz trzecie jako zespół TOI TOI około 150-200m od startu. W grafice poniżej. Dziękujemy!

Mapa2024wc

20recordowatrasa24strona

STREFY i FALE

strefy i fale 23

Strefy startowe i fale. Na podstawie zgłoszeń oraz dla lepszego komfortu na trasie przydzieliliśmy uczestników do poszczególnych stref (przy odbiorze numeru zwróćcie uwagę na kolor i literę strefy).

Start odbędzie się falowo według opisu na powyższej grafice.
Prosimy zachować porządek, nie przeskakiwać przez barierki oraz prosimy o fair -play. Każdy będzie miał zmierzony czas od przekroczenia linii startu.
Stref nie zmieniamy i nie przepisujemy ;) Wierzymy ,że jak co roku pobiegniecie doskonale w otoczeniu osób o podobnym poziomie sportowym co pozwoli na jeszcze lepsze wyniki na mecie.

PARKINGI

Aktualizacja: Parking w Galerii Malta z uwagi na rozbiórkę galerii  jest nieczynny.

parkingi23

Pamiętajcie – nie parkujemy na dziko, grozi to usunięciem samochodu np. przez straż miejską lub założeniem blokad.
Działamy zgodnie z prawem, to priorytet.

Poniżej podajemy przydatny link a my przede wszystkim polecamy te pojemniejsze i najbardziej dostępne czyli :

Dostępne parkingi również pod linkiem
Prosimy zwracać uwagę na pojemność parkingu i ceny.
Obecnie wszystkie parkingi na terenie wokół toru regatowego Malta są płatne z uwagi na operatorów prywatnych.
https://www.google.pl/maps/search/tor+regatowy+malta+parkingi/@52.4033528,16.9742109,15z/data=!3m1!4b1?hl=en&authuser=0

 

We współpracy z Organic Fitness właśnie taką dla was przygotujemy!

Przyjdźcie pod scenę dokładnie o 11:00 a tam profesjonaliści przeprowadzą z wami rozgrzewkę, która musi przełożyć się na nowe rekordy życiowe ;

OF - post - bieg_01 (1)

Przedstawiamy wam 5 grup pacemakerów na poszczególne czasy: łamanie 40:00, 45:00 , 50:00, 55:00 i 60:00.

Poznacie ich na starcie po balonikach. Będą na was czekać w odpowiednich dla czasu sektorach na starcie ale oczywiście możecie też do nich dołączyć podczas biegu na trasie. Od startu do mety pobiegną równym tempem by być dla was wskazówką, pomocą i aniołem stróżem. Niech każdy znajdzie swojego opiekuna .

20recpace60

20recpace55

20recpace50

20recpace4045b

 

W biurze zawodów:

Przypominamy, że upoważnienie do odebrania pakietu i numeru za inną osobę możecie wygenerować w panelu zawodnika w zakładce KARTA STARTOWA.
Dostęp do panelu zawodnika otrzymaliście w mailu potwierdzającym nadanie numeru startowego.
Tylko takie upoważnienie będzie honorowane zgodnie z regulaminem i wytycznymi służb medycznych. Musi ono być wydrukowane i podpisane przez zawodnika za którego chcecie odebrać numer startowy. Nie przynosimy własnoręcznych listów ani screenów w telefonie czy w tablecie.
W biurze zawodów wydajemy tylko pakiety i numery dla biegu stacjonarnego w Poznaniu. Dla uczestników rywalizacji wirtualnej wysyłka nastąpi po zakończeniu wprowadzania wyników, które trwa do 31 marca .
Godziny otwarcia biura: 16 marca (sobota) od 15:00 do 20:00 (w budynku medialnym przy Krańcowej 98 i 17 marca (niedziela) od 7:30 do 11:00 – dojazd tylko od ulicy Krańcowej.
Wydanie numerów następuje na podstawie dowodu tożsamości (lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość jak paszport, prawo jazdy).
Odbiór numerów dla osób niepełnoletnich odbywa się tylko w obecności rodzica lub prawnego opiekuna. Osoby odbierające za pełnoletniego członka rodziny (mąż, wujek, ciocia itp) muszą posiadać jego upoważnienie wygenerowane z panelu zawodnika, wydrukowane i oczywiście podpisane.
UWAGA: przyjmujemy tylko wersje wydrukowane. Prosimy nie posługiwać się zdjęciem upoważnienia z telefonu, na miejscu wydajemy tylko pakiety wraz z zamówioną odzieżą i nie będzie możliwości drukowana np. upoważnień .
Dziękujemy za zrozumienie

upow23

Po biegu

Zapraszamy za metą do strefy zawodnika, wręczymy wam tam przepiękny medal oraz coś na regenerację. Pamiętajcie aby udrożnić metę tak aby kolejni uczestnicy mogli wbiec na linię mety ;)

Za metą oczywiście będą służby medyczne gdybyście dali z siebie więcej niż 100% ;)

Schemat wyjścia ze strefy mety:

RecordowaMetaTrzymamy kciuki! Dacie radę !