Rywalizacja niestacjonarna/wirtualna – zapisy zaktywne

wirtaktywna

Jak wziąć udział w biegu w formule niestacjonarnej / wirtualnej ?
1. Na stronie recordowadziesiatka.pl w zakładce ZGŁOSZENIA nadal jest aktywny panel zgłoszeń. Zapraszamy.
2. Rywalizacja trwa do 31 marca 2023
3. Pomiar czasu – każdy uczestnik dokonuje indywidualnie i dokumentuje w panelu zawodnika. Pamiętaj aby zatrzymać zegarek na dystansie nie krótszym niż 10 km. Nawet jeśli zatrzymasz zegarek, stoper na telefonie lub dowolnej aplikacji biegowej, np. na 10,05 km, nie koryguj czasu lecz zapisz wynik końcowy.
4. Następnie zaloguj się do swojego panelu zawodnika (podczas rejestracji otrzymałeś mail potwierdzający nadanie numeru startowego wraz z dostępem do panelu) i wprowadź uzyskany rezultat.
5. Wprowadzanie wyniku i zdjęcia następuje poprzez udostępnione do tego celu zakładki w panelu zawodnika. Wprowadzamy dane tylko raz.
6. Pokonany dystans i czas możesz zarejestrować dowolnym urządzeniem, ważne abyś mógł przesłać przez panel uczestnika zrzut ekranu/zdjęcie zegarka wraz z dystansem i czasem. Wielkość przesłanego przez panel uczestnika zdjęcia/screenu nie może przekroczyć 1 MB. Będziemy weryfikować wybrane i losowo wybrane wyniki uczestników.
7. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę (np. brak przesłanego przez panel uczestnika zdjęcia/screenu pokonanego dystansu z czasem).
UWAGA: jeśli występuje problem z dostępem do panelu zawodnika prosimy o kontakt mailowy na adres: recordowadzieisatka@gmail.com
UWAGA: Prosimy sprawdzić/zweryfikować adres korespondencyjny wpisany w formularzu zgłoszenia poprzez panel zawodnika do którego dostęp uczestnik otrzymał w mailu potwierdzającym nadanie numeru startowego. To ważne dla wysyłki medalu ;)