Oficjalna prezentacja medali

19recmedale2023raz2 19recdwamed

Oto oficjalna kolekcja tegorocznej edycji Recordowa Dziesiątka wraz z Nocną Recordową Piątką ! Mamy dla was niesamowitą niespodziankę !
Medal z nocnych 5 kilometrów i medal z głównego biegu Recordowej Dziesiątki łączą się jak PUZZLE ! Dlatego zachęcamy aby wystartować na obu dystansach i w niedzielę przynieść medal z sobotnich 5 kilometrów by po przebiegnięciu Recordowej Dziesiątki zrobić sobie przepiękne i wyjątkowe selfie z całym kompletem ????
Wszystkie medale na 5km będą koloru złotego ale po pandemicznej przerwie wracamy z naszą jedyną w swoim rodzaju rywalizacją sportową na 10 kilometrów gdyż za miejsca 1-100 na mecie, przyznamy medale koloru złotego, za miejsca 101-500 wręczymy medale koloru srebrnego a za miejsca od 501 i kolejne, z radością wręczymy piękne medale koloru brązowego.
Osoby, które zgłosiły się na jeden dystans a chciałyby dopisać się na drugi dystans, prosimy o bezpośredni kontakt na adres mailowy recordowadziesiatka@gmail.com
Osoby, które zapisują się od razu na dwa dystanse po wybraniu w panelu zapisów otrzymają łączną cenę promocyjną 105 zł, jest ona oczywiście niższa niż zapisując się na oba dystanse osobno.
Jeśli chcecie zdobyć całe PUZZLE ale jeden z dystansów postanowicie pokonać wirtualnie, możecie również taką opcję wybrać w panelu zapisów.
♥️ ♥️ ♥️
Tegoroczne motto na rewersie:
“Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień”
jest inspiracją zarówno do formy medalu jak i motywacją do treningów i przygotowań do sezonu 2023. Jak wiemy na osiągnięcie sukcesu i celu składa się wiele czynników i wszystkie razem, prawidłowo ułożone dają wspaniałą całość.
Zarówno w treningu jak i w życiu wszystko łączy się jak w puzzle i taki też jest motyw tegorocznej edycji.