Regulamin

PANEL ZAWODNIKA – wprowadzenie wyniki z realizacji wyzwania pozwoli na ujęcie w wynikach końcowych oraz wysłanie medalu wraz z pamiątkowym numerem startowym i voucherem na adres podany w zgłoszeniu.

W klasyfikacji wiekowej przewidziano vouchery Adrunaline!

WAŻNE! Zalecamy wprowadzanie danych z poziomu komputera. W przypadku zagubienia maila z dostępem do panelu prosimy o kontakt na mail: recordowadziesiatka@gmail.com

Rywalizacja trwa do niedzieli 28 czerwca 2020 (do 23:59)

panel5b panel4b panel1c panel6

16 RECORDOWA DZIESIĄTKA – edycja wirtualna 1-28 czerwca 2020 

ZASADY I NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 1. Edycja wirtualna rozegrana zostanie w dniach od 1 do 28 czerwca 2020 (do godziny 23:59). Dzień 28 czerwca 2020 (niedziela) będzie wielkim finałem tegorocznej edycji Recordowej Dziesiątki

 1. Wprowadzanie wyniku i zdjęcia następuje poprzez udostępnione do tego celu zakładki w panelu zawodnika. Wprowadzamy dane tylko raz.

 1. Wszystkie osoby na obecnej liście startowej automatycznie zostaną przeniesione na listę startową edycji wirtualnej. Zakupione pakiety zachowują ważność.

 1. Wysyłka pakietu standard zawierającego medal, pamiątkowy numer startowy oraz voucher do sklepu eobuwie.pl nastąpi po 1 lipca 2020 na podstawie wyników końcowych. Świadczenia sponsorskie takie jak napoje czy żywność nie mogą niestety być przesłane drogą pocztową.

 1. Prosimy sprawdzić adres korespondencyjny wpisany w formularzu zgłoszenia poprzez panel zawodnika do którego dostęp uczestnik otrzymał w mailu potwierdzającym nadanie numeru startowego .

 1. Wysyłka pakietów standard nastąpi NA KOSZT ORGANIZATORA. Wysyłka zakupionej odzieży z pakietu premium odbywa się na odrębnych zasadach o których wcześniej mailowo uczestnicy zostali poinformowani. Po 28 czerwca 2020 nie będzie już możliwości korekty adresu wysyłki.

 1. Wszyscy uczestnicy niezależnie od tego czy wezmą udział w edycji wirtualnej czy zrezygnują z rywalizacji wirtualnej z uwagi na poniesione już przez organizatora koszty przygotowania biegu mogą skierować mail na adres: recordowadziesiatka@gmail.com o zwrot części opłaty startowej stanowiącą różnicę między wniesioną opłatą a pierwszym progiem cenowym pakietu startowego wynoszącego 49 zł. Kwota zwrotu = X (opłata startowa) minus 49 zł.

8. Uczestnicy mogą też pozostawić kwotę zwrotu na cele statutowe Fundacji w formie cegiełki.

9.Zwroty dokonywane będą podstawie przesłanych informacji na adres mailowy recordowadziesiatka@gmail.com do dnia 28 czerwca 2020 jako ostateczny termin. Zwroty realizowane będą po 1 lipca 2020.

10. Osoby, które chciałyby dołączyć do rywalizacji mają możliwość poprzez wypełnienie formularza zapisów i opłacenie pakietu w wysokości 49 zł (zawierającego pamiątkowy numer startowy, medal z edycji 2020 oraz voucher do sklepu eobuwie.pl.

Od 1 czerwca 2020 uruchomimy ponownie panel zapisów na stronie: recordowadziesiatka.pl

11. GRAWER – Uczestnik po wprowadzeniu wyniku i udokumentowaniu pokonania dystansu napodstawie zdjęcia np. zrzutu ekranu zegarka będzie mógł wybrać usługę graweru wyniku na medalu. Wprowadzanie wyniku i zdjęcia następuje poprzez udostępnione do tego celu zakładki w panelu zawodnika. 

12.Wprowadzenie wyniku i jego udokumentowanie w panelu zawodnika pozwoli na wygenerowanie pamiątkowego dyplomu, dodatkowe zamówienie graweru wyniku na medali oraz wygenerowanie komunikatu końcowego z wynikami.

13. Z uwagi na rozpoczęcie wysyłki po 1 lipca 2020, opłata za grawer musi wpłynąć do 30 czerwca 2020.

14. Zwycięzcy i zwyciężczynie kategorii wiekowych otrzymają pakiet startowy standard na edycję 2021 .

15. W panelu zawodnika uruchomiliśmy opcję bezkosztowego przepisania pakietu na drugą osobę.

16. Organizator przewiduje nagrody w formie voucherów o czym będzie informował na stronie biegu.

Zasady rywalizacji wirtualnej: 

 1. Jeżeli nie jesteś na liście startowej zapraszamy do rejestracji wypełniając formularz na stronie recordowadziesiatka.pl

 1. Dystans do pokonania to 10 kilometrów. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie i na dowolnej trasie w dniach 1 – 28 czerwca 2020 (do 23:59)

 1. Rejestracja nowych uczestników (pakiet standard) wiąże się z opłatą 49,00 zł

 1. Pokonany dystans możesz zarejestrować dowolnym urządzeniem, ważne abyś mógł przesłać nam zrzut ekranu wraz z dystansem i czasem. Będziemy losowo sprawdzać przesłane wyniki.

Ponieważ przewidujemy nagrody w klasyfikacjach wiekowych bądź gotów iż w przypadku uplasowania się w pierwszej trójce kategorii wiekowej poprosimy o przesłanie śladu gpx z zegarka lub telefonu aby sprawdzić prawidłowość przebiegnięcia i osiągniętego czasu. Pozwoli to na przyznanie vouchera od Sponsora.

 1. Pamiętaj aby zatrzymać zegarek na dystansie nie krótszym niż 10 km. Nawet jeśli zatrzymasz zegarek np. na 10,05 km nie koryguj czasu lecz wpisz wynik końcowy.

 1. Następnie zaloguj się do swojego panelu zawodnika (podczas rejestracji otrzymałeś mail potwierdzający nadanie numeru startowego wraz z dostępem do panelu)

 1. Zgłoszenie swojego wyniku możesz wysłać tylko raz.

 1. Pamiętaj – zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę (np. brak zdjęcia pokonanego dystansu z czasem)

 1. Rywalizacja trwa do 28 czerwca 2020 (do 23:59).

 1. Pakiety z pamiątkowym medalem będziemy wysyłać po 1 lipca 2020. To termin w którym podamy oficjalne wyniki. Jeżeli wybrałeś grawer opłata musi wpłynąć do 30 czerwca 2020.

 1. Pamiętaj aby upewnić się, że w panelu zawodnika podałeś prawidłowy adres korespondencyjny.

 1. Jeżeli masz pytania, napisz do nas na adres mailowy: recordowadziesiatka@gmail.com

 1. Pamiętaj, aby przestrzegać zaleceń dotyczących koronawirusa.

Aktualne informacje na ten temat wraz z zaleceniami znajdziesz pod linkiem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Miło nam będzie jak podczas wirtualnej rywalizacji ale realnego wysiłku w stroju będziecie mieć jakiś niebieski element;) . To od zawsze nasze charakterystyczne barwy biegu. Poczujemy, że tego dnia byliście myślami z nami;)

Życzymy wam powodzenia ! I za rok widzimy się na starcie już w realu !

Sztab Organizacyjny Biegu Recordowa Dziesiątka