Niezbędnik uczestnika

biurozawodowplanszaA3kolor

NAWIGACJA DO BIURA ZAWODÓW TUTAJ:

Pamiętajcie o godzinach pracy biura i odbiorze pakietów;) Kierujcie się na ul. Krańcowa 98, Poznań. Nawigacja tutaj KLIKNIJ

PARKINGI – TUTAJ PEŁNA MAPA DOSTĘPNYCH PARKINGÓW (najczęściej płatne) KLIKNIJ

RecordowaBiuro RecordowaMetaPrezentujemy strefy startu. W biurze zawodów otrzymacie numery startowe z nazwą i kolorem strefy. Takie same znaczenia będą na miejscu startu (na wysokości Hotelu Park ul. Baraniaka). Dzięki temu najbardziej komfortowo pobiegniecie po życiówki! Wszyscy startujemy o godz. 12:00 , fala 1 to strefy A, B, C i zaraz po niej w odstępie 3 minut ruszy strefa D, E. Może być cieplej więc pamiętajcie o nawadnianiu i już za chwilę widzimy się na starcie ! Trzymamy za was kciuki !

strefyprezentacja1

Przypominamy, że upoważnienie do odebrania numeru za inną osobę możecie wygenerować w panelu zawodnika w zakładce KARTA STARTOWA. Dostęp do panelu zawodnika otrzymaliście w mailu potwierdzającym nadanie numeru startowego.
Tylko takie upoważnienie będzie honorowane zgodnie z regulaminem i wytycznymi służb medycznych. Musi ono być podpisane przez zawodnika za którego chcecie odebrać numer startowy. Nie przynosimy własnoręcznych listów ;-) Godziny otwarcia biura: 12 marca (sobota) od 15:00 do 20:00 (w budynku medialnym/ekran wyników) i 13 marca (niedziela) od 7:30 do 11:00 – dojazd tylko od ulicy Krańcowej. Wydanie numerów następuje na podstawie dowodu tożsamości (lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość jak paszport, prawo jazdy). Odbiór numerów dla osób niepełnoletnich odbywa się tylko w obecności rodzica lub prawnego opiekuna. Osoby odbierające za pełnoletniego członka rodziny (mąż, wujek, ciocia itp) muszą posiadać jego upoważnienie wygenerowane z panelu zawodnika i oczywiście podpisane. UWAGA: przyjmujemy tylko wersje wydrukowane. Prosimy nie posługiwać się zdjęciem z telefonu, na miejscu wydajemy tylko pakiety wraz z zamówioną odzieżą i nie będzie możliwości drukowana np. upoważnień . Dziękujemy za zrozumienie
Upowazienienews1

Pamiętajcie: Zasłaniajcie usta i nos podczas odbierania numerów startowych i w strefie szatni. Tak postępujemy obecnie na terenie POSiR w przestrzeniach zamkniętych  – zadbajcie o bezpieczeństwo wasze, waszych kolegów i koleżanek oraz naszych wolontariuszy. Oczywiście podczas aktywności sportowej na trasie nie stosujemy zasłaniania ust i nosa. Stosujcie dystans również podczas oczekiwania na start. Dziękujemy za wyrozumiałość i dostosowanie się do obecnych obostrzeń. Dyscyplina nas wszystkich pozwala na realizację projektu dla was. Trzymajcie się , dbajcie o zdrowie!

maskabiuro