Oficjalne wyniki 17 Recordowej Dziesiątki (stacjonarnie), rywalizacja wirtualna nadal trwa.

17Reczwyciezcyrazem

Oficjalne wyniki możecie sprawdzić pod tutaj.
Wynik w klasyfikacji wiekowej znajdziecie w dalszej części newsa.
Jak wiecie decydowały czasy netto. Zwycięzcą historycznej i bardzo wyjątkowej 17 Recordowej Dziesiątki oficjalnie został Michał Wójcik ( KS AZS AWF Wrocław / Wosiek Team) z czasem 31:31! Natomiast najlepszą biegaczką wśród kobiet była Joanna Woźniak (RAZ Szczecin/KIA POLMOTOR RUNNING TEAM) uzyskując czas 35:18 ! Składamy wielkie gratulacje ! Daliście nam niesamowitą pozytywną energię a wasze rekordy życiowe wręcz nas zaskoczyły ! Ależ to były piękne chwile !
Dyplomy i medale dla dzieci są już w drodze, vouchery i puchary (puchary dla pierwszej szóstki kobiet i mężczyzn oraz dla zwycięzców kategorii wiekowych, vouchery również będą dla miejsc 2 i 3 w klasyfikacji wiekowej) wysyłamy już w przyszłym tygodniu na adresy podane w formularzu zgłoszeniowym.
Link do zapisów na 10 km dla opcji wirtualnej znajdziecie tutaj.
Zapraszamy, może jeszcze zdążycie załapać się na ten wyjątkowy medal symbolizujący powstanie feniksa z popiołów tak jak my wszyscy powstaliśmy w tegorocznej edycji;)
Dajcie znać również waszym znajomym;) Trzymajcie się!

 

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn 1-6
1m. Michał Wójcik
2m. Bartłomiej Stajniak
3m. Jacek Stadnik
4m. Damian Dyduch
5m. Kamil Leśniak
6m. Przemysław Chatys
Klasyfikacja generalna kobiet 1-6
1m. Joanna Woźniak
2m. Monika Kaczmarek
3m. Emilia Liputa
4m. Anna Czerw
5m. Magdalena Patas
6m. Joanna Rybacka
Klasyfikacje wiekowe
M16
1m. Tomasz Maluśki
2m. Wojciech Adamczyk
3m. Kacper Kmiecik
M20
1m. Michał Wójcik
2m. Kamil Leśniak
3m. Mateusz Dzioba
M30
1m. Bartłomiej Stajniak
2m. Jacek Stadnik
3m. Damian Dyduch
M40
1m. Artur Gułaj
2m. Radosław Piasecki
3m. Przemysław Kliks
M50
1m. Robert Kuriata
2m. Krzysztof Cieślak
3m. Robert Sobkowiak
M60
1m. Andrzej Świętek
2m. Andrzej Nowicki
3m. Zbigniew Glinkowaki
M70
1m. Janusz Szymański
2m. Edward Gołębiewski
3m. Kazimierz Okonek
K16
1m. Marta Kunz
2m. Malwina Juchiewicz
3m. Lidia Ratajczak
K20
1m. Joanna Woźniak
2m. Emilia Liputa
3m. Aleksandra Andruszków
K30
1m. Monika Kaczmarek
2m. Anna Czerw
3m.Magdalena Patas
K40
1m. Barbara Pochranowicz
2m. Żaneta Sadowczyk
3m. Katarzyna Choma
K50
1m. Izabela Starczewska
2m. Lilianna Kędzierska
3m. Renata Pylczewska-Breza
K60
1m. Elżbieta Czerniak
2m. Zofia Menzel
3m. Krystyna Górna
K70
1m. Krystyna Kolańczyk
2m. Ewa Katarzyna Kasierska