Przechodzimy do planu B

Drogie Biegaczki i Drodzy Biegacze
Świat cały czas wiruje a my nieustannie pracujemy by zorganizować dla WAS bieg! Utrzymujące się obostrzenia do 14 lutego powodują, że zgodnie z regulaminem biegu, z wariantu A (trasa ulicami miasta Poznania) przechodzimy do wariantu B (trasa atestowana wokół toru regatowego Malta).
Jest to nadal bardzo szybka trasa, więc jeśli pilnie trenujecie to o życiówki będzie dosyć łatwo. System falowy utrzymujemy, ponieważ jest on obecnie najbardziej realnym rozwiązaniem.
Jednocześnie robimy wobec was ukłon, ponieważ chcieliśmy aby bieg przebiegał ulicami miasta ale rząd nam tego nie umożliwia, pozostawiamy wysokość wpisowego na poziomie symbolicznych 49 zł aż do końca zapisów.
Ponadto zleciliśmy już zwroty nadpłaty do osób, które wpłaciły powyżej tej kwoty. Działamy szybko, uczciwie i otwarcie piszemy jak jest.
Ale….nie poddajemy się,! Przed nami jeszcze dwie konferencje rządu!. Zarówno środowisko sportowe walczy o odmrożenie eventów sportowych jak i pozostałe branże apelują o przywrócenie tzw. stref. Nadal wierzymy, że zdążymy ponieważ do rozegrania biegu potrzebujemy rządowych zmniejszeń obostrzeń takich aby imprezy sportowe mogły odbywać się np. do 150-250 osób. Wtedy spotkamy się realnie.!
Życzymy wam zdrowia, trenujcie, a my każdego dnia pracujemy by zrealizować dla was nasz ukochany projekt biegowy.
Nie poddajemy się i robimy to dla was bo wiemy jak bardzo pragniecie pobiec realnie! Chcemy realnie wręczyć wam wspaniałe i wyjątkowe medale, które są już w produkcji.
Trzymajcie kciuki, wspierajmy się i trenujcie!

Plan B