Zapisy na edycję 2021 ruszyły!!!

17wydarzeniebann1To już dzisiaj! Ruszamy z zapisami by odrodzić się jak feniks z popiołów. Motto na sezon 2021 brzmi:

Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy” – William A. Ward  

Stąd ten wyjątkowy i niesamowity medal!
Intensywnie pracowaliśmy cały czas z nadzieją, że stworzymy dla WAS 17 edycję Recordowej Dziesiątki. Czasy są ciężkie, martwimy się o zdrowie wasze i najbliższych ale z nadzieją wypatrujemy lepszej wiosny. Walczymy dla was abyście realnie pobiegli w edycji 2021.

Pierwsze 17 osób dostanie mega promocję! A mimo bardzo trudnej sytuacji utrzymaliśmy opłaty startowe na niezmienionym poziomie.

Przygotowaliśmy specjalne zasady. Regulamin jest tak skonstruowany aby jak najlepiej uwzględniał przyszłe obostrzenia i realia. Przede wszystkim nie martwcie się!  Jeżeli świat znowu zawiruje to tym razem już mamy więcej czasu niż ostatnio (3 dni) i zgodnie z regulaminem, jeśli sytuacja nie pozwoli na bieg nawet falami i dowiemy się tego do 10 lutego 2021 to jeżeli wyrazicie rezygnację z wersji wirtualnej, która mogłaby w takiej sytuacji nastąpić – ZWRACAMY WTEDY WAM CAŁE WPISOWE. Ale wierzymy, że pobiegniemy, realnie nawet jeśli falami!.

Niech ten feniks będzie odrodzeniem po mijającym sezonie, ozdrowieniem po przebytej chorobie, przyjściem nadziei na lepsze jutro, lepszy sezon 2021 i wasze nowe rekordy życiowe na 10 kilometrów!
Do zobaczenia na starcie!