eobuwie dla biegaczy

eobuwielogo

Biegacze uwielbiają świat butów więc ta wiadomość was szczególnie ucieszy! Każdy uczestnik otrzyma voucher oraz dodatkowe voucher dla nagradzanych na podium! ;-)

eobuwie.pl partnerem “Recordowej Dziesiątki”

eobuwie.pl regularnie wspiera ambitne inicjatywy sportowe, które popularyzują aktywność fizyczną. – Zdrowy styl życia i pasja do sportu to wartości bardzo ważne dla eobuwie.pl. Wspieramy pasjonatów biegania, zarówno zaangażowaniem w prestiżowe imprezy biegowe, jak i w rozwój biegania amatorskiego wewnątrz naszego zespołu – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail.

Firma w swojej ofercie ma nie tylko duży wybór butów do biegania, na stronie internetowej przygotowała także specjalną strefę biegacza, w której znajdują się fachowe rekomendacje, które ułatwią znalezienie odpowiedniej pary butów. Pomóc w tym może także inna usługa jaką proponuje firma – skan stóp 3D. – Wystarczy raz zeskanować stopę i na tej podstawie system esize.me dopasuje nam buty. I to bez konieczności przymierzania. Z rekomendacji można korzystać zarówno podczas zakupów stacjonarnych, jak i online – dodaje K. Jezierski.

Dla wszystkich uczestników biegu eobuwie.pl przygotowało 20-procentowe zniżki na zakupy.

Informacje na temat eobuwie.pl

eobuwie.pl SA jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 80 tys. modeli od ponad 500 marek. Spółka działa obecnie na 15 europejskich rynkach i dynamicznie zwiększa skalę działalności. Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi esize.me oraz budowie sieci sklepów stacjonarnych spółka zmierza w kierunku rzeczywistej integracji kanałów sprzedaży on-line i off-line.