Lajkonik dla dzieci ;)

lajkoniklogo

Niespodzianka w pakietach regeneracyjnych biegów dziecięcych ! Super przekąski dla dzieci ufunduje producent marki Lajkonik. Lajkonik towarzyszy Konsumentom od ponad 100 lat, uprzyjemniając im spędzanie wspólnych, rodzinnych chwil. Rozpieszczając podniebienia szeroką gamą smaków i aromatów, oferuje wszystkim pokoleniom przekąski idealne na każdą okazję. Lajkonik- dobrze się spotkać ! lajkonik.pl

Regulamin biegów dziecięcych

Przedstawiamy regulamin biegów dziecięcych:

REGULAMIN BIEGÓW DZIECIĘCYCH

13 BIEGU MANIACKA DZIESIĄTKA

11 marca 2017 – Poznań

  1. Biegi dziecięce rozegrane zostaną wzdłuż ostatniego kilometra Maniackiej Dziesiątki (9-10km)
  2. Biegi rozegrane zostaną na dystansach:
  • 100m. – rocznik 2010 i młodszy
  • 250m. – rocznik 2008 i 2009
  • 500m. – rocznik 2006 i 2007
  • 750m.– rocznik 2004 i 2005
  • 1000m.– rocznik 2002 i 2003

Meta każdego z dystansów usytuowana będzie na mecie Maniackiej Dziesiątki (dmuchana brama mety). Ustalono limit łączny : 300 dzieci.

Czytaj dalej

Biegi dziecięce z celem charytatywnym! Zapisy już 14 lutego!

13 Maniacka - biegi dziecięce2

Rozszerzamy nasze akcje charytatywne ! Biegając możemy wspierać i pomagać ;) W ramach biegów dziecięcych wesprzemy Stowarzyszenie Na Tak. !

Już we wtorek 14 lutego o 14:00 ruszamy z zapisami. Wypełniamy dotychczasową lukę i w tegorocznej edycji wprowadzamy dodatkowe biegi dla 14-15 latków ! Pełny regulamin zaprezentujemy w poniedziałek. Więcej o wspaniałych inicjatywach Stowarzyszenia Na Tak informujemy poniżej, zapraszamy również na stronę www.natak.pl

Czytaj dalej

Pyszne ciacha od Limaro

ciastkoowsianelimaro

Pyszne ciacha od Limaro :)
Dbając o zdrowie naszych uczestników i oferując produkty najwyższej jakości nasz wieloletni partner firma Limaro zapewni każdemu uczestnikowi pożywne ciastko owsiane, w sam raz do pakietu regeneracyjnego, który biegacze otrzymają za metą.

Życzymy smacznego !

Przepisanie pakietu startowego

przepisanie17Uwaga ! Opcja przepisywania jest już aktywna !

W przypadku, kiedy zgłoszony (opłacony) zawodnik nie może wziąć udziału w biegu, istnieje możliwość przepisania jego pakietu startowego na inną osobę. Jest to możliwe tylko pod warunkiem, że zawodnik rezygnujący z biegu znajdzie na swoje miejsce nowego zawodnika. Organizator nie pośredniczy w kontakcie pomiędzy zawodnikami i nie prowadzi ewidencji osób chcących przekazać swój numer startowy innej osobie.
Od takiej operacji pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 10zł.
Jeśli zgłoszony zawodnik opłacił pakiet PREMIUM (z koszulką), koszulka zostanie wydana nowo zapisanej osobie. Ponieważ koszulki są już w produkcji, nie ma możliwości zmiany rozmiaru koszulki oraz rodzaju tj męskiej/damskiej.

Proces rozpocząć może jedynie osoba zgłoszona, z nadanym numerem startowym (opłacona).

Przed rozpoczęciem procesu prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją.

Kroki, które musi wykonać zawodnik chcący zrezygnować ze startu by przekazać swój numer innej osobie:

1. Zalogować się do panelu zawodnika. Link i hasło wysyłane było na podany przy rejestracji adres email.
2. Przejść do “Status Zgłoszenia->Przepisywanie pakietu” i dokonać opłaty manipulacyjnej w wysokości 10 zł.
3. Odebrać mail (adres ten sam, co podany w zgłoszeniu) z linkiem i kodem.
4. Przekazać link i kod osobie, która zgłasza się w jego zastępstwie.

Kroki, które musi wykonać nowy zawodnik:

1. Posługując się linkiem i kodem otrzymanym od rezygnującego zawodnika należy otworzyć stronę formularza rejestracji.
2. Wypełnić formularz rejestracyjny.

Uwaga. Osoby, dokonujące zgłoszenia po 28.02.2017 będą miały numer startowy z imieniem zawodnika, który odstępuje im pakiet. Przepisywanie pakietu możliwe będzie do piątku 3.03.2017 (godz. 23:59)

Płatności on-line obsługuje serwis Przelewy24.pl

przelewy24_8

kontakt w sprawie zapisów:

zapisy@kbmaniac.pl

10 tygodni do Maniackiej, przygotujcie się z nami ;)

10 tygodniplannJuż tylko 10 tygodni zostało do tegorocznej Maniackiej Dziesiątki.  Do tej pory powinniście w okresie grudnia i przełomu roku wypracować systematyczność, opanować raz w tygodniu podbiegi i biegi krossowe . Jeżeli macie już te środki treningowe za sobą to znaczy, że bez obaw możecie przystąpić do zaproponowanych planów.  Pamiętajcie są to przykładowe plany treningowe, które pozwolą osobom rozpoczynającym przygodę z biegami na przygotowanie się do startu na dystansie 10 km. Przygotowane plany są dla osób, które chciałyby ukończyć dystans 10 kilometrów w 40:00, 50:00 i w godzinę. Są to plany ogólne ponieważ wiele zależy od predyspozycji, które można sprawdzić na indywidualnej konsultacji. Czynnikami wpływającymi jest również to czy uprawiamy inne dyscypliny sportu, przeszłość sportowa tryb życia, ilość godzin snu, przeziębienie itp. Owe przykładowe plany można jeszcze bardziej urozmaicać ale nie wszystko naraz. Rozwijajmy się, dodawajmy z każdym sezonem nowe elementy, te które lubimy i te które bodźcują nasz organizm.
W nowym roku złożyliście mocne postanowienie? My wam w tym pomożemy ;-)

Wszystkie plany w dalszej części newsa oraz odrobina teorii ;)

Czytaj dalej

Odsłona pakietu PREMIUM

13maniackakoszulkaczerwona

I mamy odsłonę pakietu PREMIUM ! W tym roku jest on wyjątkowy ! Dlaczego? Ponieważ dzięki wam oraz we współpracy z Asics, powiększając pakiet STANDARD o pamiątkową koszulkę techniczną Asics ( + 40 zł ) wspieramy wszyscy razem Drużynę Szpiku ! Z każdej zakupionej koszulki w pakiecie PREMIUM , 4 złote przekazane zostanie dla Drużyny Szpiku, którą zawsze chętnie wspieramy, wszak robią niesamowitą robotę, szacunek wielki dla nich ! A my możemy ich jeszcze bardzie wesprzeć tak aby drużyna stała się silniejsza do pokonywania wielu trudności a szczególnie trudności jakie mają jej podopieczni poszukujący szpiku. Poniżej projekt koszulki ;) Powiązanie profilu trasy i wykresu bicia serca oddają ideę wysiłku by poprzez bieganie zrobić również coś dobrego dla innych.

Prosimy o zapoznanie się z rozmiarówką.

13maniacka-koszulkarozmiarowka

Specjalne numery startowe

13ManiackajubileeOto zestawienie najwierniejszych (słowa uznania !!!) uczestników Maniackiej ! 39 osób do tej pory uczestniczyło w dotychczasowych dwunastu Maniackich. Od wielu lat w dowód uznania mają możliwość startu gratis. W tym roku przygotowana zostanie dodatkowa specjalna niespodzianka. Od tej pory otrzymują oni numery startowe dożywotnio ! ;) Czyli numer startowy mają już na zawsze zarezerwowany, przyznany i w nim będą startować ;) To specjalne uhonorowanie ich wytrwałości ! Jeszcze raz wielkie gratulacje !

Startujemy 11 marca 2017 !

13Maniackanewsbann1

To już 13-ty raz i jak zawsze sprawimy by ta edycja była dla was szczęśliwa a przede wszystkim obfitowała w liczne wasze rekordy życiowe na 10 km. Z tego słynie właśnie Maniacka.

Kolejne same dobre wiadomości dla WAS !

Spotykamy się już 11 marca 2017 (sobota) o godzinie 12:00 w Poznaniu ! Zostało mniej niż 100 dni zatem trenujcie solidnie !

To idealny termin przed wiosennymi półmaratonami i maratonami, w których zapewne weźmiecie udział. Ale nie zapomnijcie o szybkości bo z tego co słynie Maniacka to piekielnie szybka trasa !

Zatem jak zawsze mocno otworzymy sezon a uzyskane przez was rezultaty będą świetnym prognostykiem na nowy sezon 2017.

Zanim odpalimy zapisy mamy dla was pierwsze same dobre informacje:

1. Opłata startowa dla pakietu STANDARD pozostaje na dotychczasowym poziomie czyli 49,00 zł ( jest niezmienna aż od 2013 roku !).

2. Osoby, które ukończyły dotychczasowe 12 Maniackich pobiegną gratis ;)

3. Po waszych zeszłorocznych sukcesach i licznych życiówkach trasa jeszcze przez rok pozostanie ta sama….to oznacza kolejną szansę na mega życiówki ! Wiele wskazuje na to, że na tej trasie prawdopodobnie pobiegniemy ostatni raz.

Jeszcze trochę cierpliwości, przygotowywana jest odsłona pakietu PREMIUM a po niej informacja o zapisach ;-)