Specjalne numery startowe

13ManiackajubileeOto zestawienie najwierniejszych (słowa uznania !!!) uczestników Maniackiej ! 39 osób do tej pory uczestniczyło w dotychczasowych dwunastu Maniackich. Od wielu lat w dowód uznania mają możliwość startu gratis. W tym roku przygotowana zostanie dodatkowa specjalna niespodzianka. Od tej pory otrzymują oni numery startowe dożywotnio ! ;) Czyli numer startowy mają już na zawsze zarezerwowany, przyznany i w nim będą startować ;) To specjalne uhonorowanie ich wytrwałości ! Jeszcze raz wielkie gratulacje !

Startujemy 11 marca 2017 !

13Maniackanewsbann1

To już 13-ty raz i jak zawsze sprawimy by ta edycja była dla was szczęśliwa a przede wszystkim obfitowała w liczne wasze rekordy życiowe na 10 km. Z tego słynie właśnie Maniacka.

Kolejne same dobre wiadomości dla WAS !

Spotykamy się już 11 marca 2017 (sobota) o godzinie 12:00 w Poznaniu ! Zostało mniej niż 100 dni zatem trenujcie solidnie !

To idealny termin przed wiosennymi półmaratonami i maratonami, w których zapewne weźmiecie udział. Ale nie zapomnijcie o szybkości bo z tego co słynie Maniacka to piekielnie szybka trasa !

Zatem jak zawsze mocno otworzymy sezon a uzyskane przez was rezultaty będą świetnym prognostykiem na nowy sezon 2017.

Zanim odpalimy zapisy mamy dla was pierwsze same dobre informacje:

1. Opłata startowa dla pakietu STANDARD pozostaje na dotychczasowym poziomie czyli 49,00 zł ( jest niezmienna aż od 2013 roku !).

2. Osoby, które ukończyły dotychczasowe 12 Maniackich pobiegną gratis ;)

3. Po waszych zeszłorocznych sukcesach i licznych życiówkach trasa jeszcze przez rok pozostanie ta sama….to oznacza kolejną szansę na mega życiówki ! Wiele wskazuje na to, że na tej trasie prawdopodobnie pobiegniemy ostatni raz.

Jeszcze trochę cierpliwości, przygotowywana jest odsłona pakietu PREMIUM a po niej informacja o zapisach ;-)

Pierwsza oficjalna dyskwalifikacja !

stopgif1

Mamy już pierwszą oficjalną dyskwalifikację ! Po wnikliwej weryfikacji zdjęć, kart uczestnictwa i bazy danych informujemy iż osoba zarejestrowana pod numerem 2585 przekazała bez regulaminowego procesu przepisania numer startowy drugiej osobie. W konsekwencji mężczyzna pobiegł za kobietę ! W związku z tym niedoszła biegaczka z K-40 została zdyskwalifikowana na wszystkie kolejne edycje naszego biegu. Jest to ewidentne złamanie zaakceptowanego regulaminu. Oficjalnie po korekcie wyników w K-40 na 3m uplasowała się p. Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak.
To nieetyczne i niesportowe zachowanie osoby przekazującej numer bez przepisania i osoby biegnącej z nim nielegalnie. Mimo, że wydłużyliśmy termin przepisywań i trwał on aż do 15 marca czyli na 3 dni przed odebraniem pakietu startowego. Pani Katarzyna otrzyma należną nagrodę, my zaś żałujemy, że ani my ani nikt inny przez tak nieodpowiedzialne osoby nie przywróci jej wyjątkowej chwili i dekoracji. Mamy nadzieję,że nie będzie już takich przypadków.

FotoMaraton.pl zaprasza do galerii !

fotomaraton-logo2

FotoMaraton.pl – pierwszy polski serwis fotograficzny dla biegaczy, oficjalnym serwisem fotograficznym “Maniackiej Dziesiątki 2016″.
Specjalnie dla biegaczy, fotografowie serwisu FotoMaraton.pl wykonywali zdjęcia w wielu punktach na trasie i mecie biegu. Zdjęcia można znaleźć na stronie www.fotomaraton.pl, wpisując nazwisko lub numer startowy.

maratonczykpl

Zapraszamy do mega galerii ! 1-13 i ponad 5000 zdjęć! Miłego oglądania ! Mamy dla was kolejne niespodzianki i kolejne galerie !

Wszystko znajdziecie tutaj ;)

www.maratonczyk.pl/content/view/8704/1/

Zmiany organizacji transportu miejskiego

ZTMnowelogo

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na organizację XII edycji biegu „Maniacka Dziesiątka” (19 marca, sobota) od około godz. 11.30 przez około 3 godz. zmienionymi trasami kursować będą autobusy linii nr: 57, 74, 76, 84, 90 i 603.

Pełny plan i komunikat zawarty został w newsie ZTM, dziękujemy !

Komunikat w linku poniżej:

http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci/wszystkie/xii-bieg-maniacka-dziesi-tka-sobota-19-marca-zmiany-tras-autobusow-linii-nr-57-74-76-84-90-i-603/

 

Medale dla WAS ;)

12medalodlany

Hurrra, mamy go ;-) A wygląda tak i jest dla was ;)
Dla pierwszych 100 osób będzie koloru złotego, dla zajętych miejsc na mecie od 101-500 będzie koloru srebrnego a od miejsca 501 będzie to kolor brązowy. Co ciekawe gusta wskazują,że każdy kolor wam się podoba ;) Są też osoby, które specjalnie trenują by znaleźć się w pierwszej setce. Oto on: medal 12 Biegu Lotto Maniacka Dziesiątka w pełnej krasie. Autorem jest nasz klubowy kolega oczywiście biegacz i Maniac – Damian Drąszkiewicz.